Suomi
Etusivu   Miesten   Vaatteet   Poolopaita   Fila Linear Logo - Miesten Poolopaita - Koboltti | FI-83149
FILA | 

Miesten

Fila Linear Logo - Miesten Poolopaita - Koboltti | FI-83149

€29.86  €23.35-22%

Malli: FI-83149

  • KOKO
  • S
  • M
  • L
  • XL
Kokotaulukko
Fila Linear Logo - Miesten Poolopaita - Koboltti | FI-83149

Kokotaulukko×

Men's Jacket
Size SMLXL
Height 168173178180~
Shoulder Width 46485052
Chest 108113118125
Arm Length 63646566
Waist 102107112119
Hem Circumference 106111116123
Men's Tops
Size SMLXL
Height 168173178180~
Shoulder Width 43454749
Chest 99104109116
Waist 9499104111
Sleeve Length 62636465
Arm Length 19.520.521.522.5
Hem Circumference 98103108115
Men's Bottoms
Size XS(32.5)S(33)M(34)L(35.5)XL(37)
Waist 8587899397
Hips 101103105109113
Thigh 6263646668
Front Waist Length 24.52525.526.527.5
Leg Length 107107.5108109110
Hem Width 20.520.821.121.722.3
Men's Panties
Size 90(XS)95(S)100(M)105(L)110(XL)
Hips 87-9491-9995-104101-109106-114
Waist 68-8078-8886-9694-104102-112
Men's Footwear
USA 77.588.599.510 10.51111.51213
UK 66.577.588.59 9.51010.51112
EU 39.5404141.54242.543 4444.5454647
Women's Jacket
Size SMLXL
Height 155-158158-162160-165170~
Shoulder Width 3738.239.440.9
Chest 3738.239.440.9
Arm Length 60616263
Waist 60616263
Hem Circumference 9499104111
Women's Tops
Size SMLXL
Height 155-158158-162160-165170~
Shoulder Width 3435.236.437.9
Chest 848994101
Waist 74798491
Sleeve Length 60616263
Arm Length 16171819
Hem Circumference 869196103
Women's Bottoms
Size XS(25.5)S(26.5)M(27.5)L(28.5)XL(30)
Waist 7174778083
Hips 8588919497
Thigh 26.32727.728.429.1
Front Waist Length 22.62323.423.824.2
Leg Length 97.59898.59999.5
Hem Width 16.51717.51818.5
Women's Panties
Size 85(XS)90(S)95(M)100(L)
Hips 81-8986-9491-9996-105
Women's Bra
Size 70B75A75B75C80A80B80C
Chest 82.58587.5909092.595
Women's Footwear
USA 66.577.588.599.510 10.511
UK 3.544.555.566.577.5 88.5
UK 36.537.53838.53939.5404141.5 4242.5
Kid's Apparel
Age 3-45-910-1212-1416~
Size XSSMLXL
Height 94-114115-135136-148149-155156-167
Chest 5265737780
Waist 4955646770
Kid's Footwear
USA 111213123456
UK 1011121312345
EU 2829.5313233.5353637.538.5
Tietoa Toimituksesta
Ilmainen Toimitus Yli Euro 162 Tilauksiin.
Normaali Toimitus 4-10 Arkipäivässä .
Helppo Vaihtaa Ja Palauttaa 30 Vaihto- Ja Palautusoikeus



Tuotetiedot

Chest Fila Logo Regular With Print Detail Fila Linear Logo Short Sleeve Tee
Easy To Wash Using Cotton / Polyester Blend Fabric, Excellent In Color Development And Form Stability
Basic Items To Facilitate Various Coordination And Directing
Heritage Line's Summer Representative Items Simple Design And Various Colors, Trendy Yet Highly Usable Items
  • Fila Linear Logo - Miesten Poolopaita - Koboltti | FI-83149
  • Fila Linear Logo - Miesten Poolopaita - Koboltti | FI-83149
  • Fila Linear Logo - Miesten Poolopaita - Koboltti | FI-83149
  • Fila Linear Logo - Miesten Poolopaita - Koboltti | FI-83149
  • Fila Linear Logo - Miesten Poolopaita - Koboltti | FI-83149
  • Asiakkaat, Jotka Ovat Nähneet Tämän Tuotteen, Katsovat Myös

      |  Suomi  | Copyright © 2020 www.filafinland.com. Powered by Fila Halvalla Netistä